قسمت دوم از گلچین اجرا های نوروزی فصل دوم عصر جدید پخش شد، از مسدود شدن رای عظیمی نژاد تا ترس نونهالی از حرکات یک شرکت کننده

به گزارش مجله یگانه، مرور بر 56 اجرای نوروزی عصر جدید از 13 فروردین شروع شده و امشب به سرانجام میرسد.

قسمت دوم از گلچین اجرا های نوروزی فصل دوم عصر جدید پخش شد، از مسدود شدن رای عظیمی نژاد تا ترس نونهالی از حرکات یک شرکت کننده

به گزارش خبرنگار ، شبکه سه سیما برنامه های مختلفی را در ایام نوروز برای مخاطبان تدارک دیده است. فصل دوم عصر جدید هم هرشب پخش می گردد.

البته به دلیل اینکه 8 قسمت ضبط شده قبل از آغاز کرونا، در ایام نوروز پخش شد و برنامه جدیدی هم ضبط نکرده اند، قرار شد که در روز های 13، 14 و 15 فروردین، 56 اجرای نوروزی مرور گردد.

شب گذشته گلچینی از اجرا های پخش شده در ایام نوروز روی آنتن شبکه سه رفت. شما می توانید بخش های جذاب آن را مشاهده کنید.

در یکی از اجرا ها رویا نونهالی از آریا عظیمی نژاد خواست که رای خود را زودتر اعلام کند تا شرکت کننده کار های خطرناک خود را ادامه ندهد.

البته بشیر حسینی به خاطر این اجرا از اصطلاح عرق درون ریز رونمایی کرد که با تعجب داوران روبرو شد.

دو شرکت کننده لرستانی عصر جدید برای رویا نونهالی و امین حیایی هدیه آورده بودند.

در یکی از اجرا ها روزبه معینی یکی از مربیان عصرجدید به علیخانی تذکر داد تا کوله شرکت کننده را به مخاطبان نشان دهد.

با توجه به اینکه هر اجرا یک زمان مشخصی دارد و داوران بعد از اتمام زمان حق رای ندارند، آریا عظیمی نژاد هم به دلیل تعلل در فشردن چراغ قرمز یا سفید برای اجرای بته کن، حق صحبت کردن و نظر دادن هم نداشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 443

به "قسمت دوم از گلچین اجرا های نوروزی فصل دوم عصر جدید پخش شد، از مسدود شدن رای عظیمی نژاد تا ترس نونهالی از حرکات یک شرکت کننده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قسمت دوم از گلچین اجرا های نوروزی فصل دوم عصر جدید پخش شد، از مسدود شدن رای عظیمی نژاد تا ترس نونهالی از حرکات یک شرکت کننده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید