18 ایده خلاقانه دکوراسیون جشن تولد [ تزئین تولد ] مدرن

به گزارش مجله یگانه، دکوراسیون جشن تولد هیچگونه قانون یا مقرراتی ندارد. گاها حتی ملزوم به درهم برهم کردن بعضی خلاقیت ها با یکدیگر است تا بتوان ایده ای ناب و برنامه ای خاطره انگیز را پدید آورد. با این حال، الهام گرفتن از بعضی ایده های نو می تواند کارمان را جلوتر بیاندازد!

18 ایده خلاقانه دکوراسیون جشن تولد [ تزئین تولد ] مدرن

ایده های مبتکرانه برای دکوراسیون و تزیین جشن تولد

وقتی جشن تولد همسر، فرزند و مادر یا پدر فرا می رسد، ناخودآگاه دست و پایمان را گم می کنیم تا برای چگونگی دکوراسیون جشن تولد تصمیم بگیریم. طراحی و تزیین جشن تولد در عین حال که امری شیرین و دلپذیر است، می تواند سخت و دردسرساز باشد. به اسم یک میزبان، باید با سلایق و علایق شخصیت های دور و برتان آشنا باشید تا بتوانید عالی ترین و خاطره انگیزترین جشن تولد ممکن را راه اندازی کنید.

با این حال که طراحی و دکور جشن تولد ملزوم به رعایت قوانین و قواعد ویژه ای نیست، اما، برپا کردن پارتی تولد ایده آل ملزم برنامه ریزی فوق العاده ای است.

  • گلدان آب رنگین کمانی

جشن تولد نماد یک اتفاق زیباست. یک اتفاق زیبا که می تواند با رنگ های فوق العاده شاد معنا یابد. و به شما یادآور شود که زندگی هنوز پس از گذشت سال ها ادامه دارد و خاطره تولدتان مهم است.

گلدان های آب رنگین کمانی استعاره ای مبتکرانه از چنین موضوعی است. چند گلدان گل را از آب پر کنید و کمی رنگ خوراکی به آن اضافه کنید. سپس گل های طبیعی را درون گلدان جا بدهید تا میزتان دستخوش تغییری رنگارنگ شود.

  • آبشاری از بادکنک

بادکنک یکی از المان های همیشگی این داستان است! جشن تولد بدون حضور بادکنک های رنگارنگ تقریبا بی معناست.

منتها ایده آویختن بادکنک ها در دکوراسیون جشن تولد بهتر است با برنامه ریزی پیش برود. اگر بادکنک ها در بالاترین قسمت دیوار آویخته شوند و در پی هرکدام آبشاری از کاغذ رنگی بریزد، چه؟ آن وقت به اسم میزبان تمام تلاشتان را به کار بسته اید تا رنگین کمانی از بادکنک و کاغذ رنگی مهیا سازید. اگر جشن تولد دارید از پیشنهادات هدیه تولد زنانه هم تماشا کنید.

  • دیوار پولکی رنگی رنگی

کاغذ رنگی می تواند ایده طراحی و دکوراسیون جشن تولد محسوب شود اما نحوه استفاده از آن هم مهم است. شما می توانید از کاغذهای رنگی زیادی یاری بگیرید تا یک دیوار را بپوشانید اما در مقابل، قادر خواهید بود پولک های رنگی کوچکی را برش بدهید و روی دیوار پشتی میز دسر بچسبانید. این موضوع قطعا ابتکاری مختص تمام رده های سنی است.

با این حال که شما می توانید پولک های کاغذ رنگی را پخش و پراکنده روی دیوار بچسبانید، قادر به خلق طراحی های منحصر به فردی هم خواهید بود.

  • دکور آبرنگی

یک عدد آبرنگ 12 رنگ کافی است تا دکوراسیون جشن تولدتان گویای ذوق سرشارتان باشد. دکور آبرنگی می تواند یک دکور شاعرانه باشد. استفاده از آبرنگ محدود به فاکتوری خاص نیست. شما قادر خواهید بود پیش زمینه دیوار پشت میز را با استفاده از آبرنگ طراحی کنید و سپس چنین ایده ای را روی کلاه جشن تولد، پایه کاپ کیک، لیوان و… پیاده سازید.

  • دیوار یادگاری

هر کسی دوست دارد خاطره یک یادگاری را از جشن تولد خود به همراه داشته باشد. به خصوص اگر همسرتان، دوستتان یا خودتان به تازگی پا به 30 سالگی گذاشته باشید، این دکور می تواند یادآور تمامی جزئیات جشن تولدتان باشد.

دیوار یادگاری یکی از طراحی های خلاقانه دکوراسیون جشن تولد است. برای آنکه این امکان را به دوستان، خانواده و فرزندان بدهید تا جمله ای را به یادگاری برایتان بنویسند، بهتر است یک پوشش روی دیوارتان قرار بدهید. این دیوارپوش بنا به طراحیتان می تواند در رنگ های مختلفی تعبیه شود.

  • بستنی آویز

دکوراسیون جشن تولد غالبا متمرکز بر روی طراحی میز کیک و دسر می باشد. بنابراین، پیش از هر چیز برای دیوار پشت میز کیک و دسر برنامه ریزی کنید. ایده بستنی های آویز می تواند دکور جشن تولدتان را متحول کند. به خصوص اگر جشن تولد یک دختر خانم باشد!

برای آنکه بستنی های آویز تهیه کنید، به تعدادی کلاه تولد و کندوی زنبور عسل کاغذی احتیاج خواهید داشت. ترکیب این دو با یکدیگر بستنی های خوشرنگی را پدید می آورند.

  • شیشه پرزرق و برق

همه دختران دوست دارند جشن تولد رویایی داشته باشند. با وجود آنکه دختران تمایل دارند جشن تولدی خاطره انگیز داشته باشند، پسران هم از این قاعده مستثنی نیستند. ایده ای که قرار است درباره آن صحبت کنیم، در شیشه های ناموزون مربای زرق و برق دار خلاصه می شود.

مهم نیست اگر برای خلق جشن تولد دخترانه یا پسرانه برنامه ریزی می کنید؛ شیشه های مربای تزئین شده با اکلیل فراوان و شمعی که در داخل آن قرار گرفته می تواند دکوراسیون جشن تولد را بیش از حد رومانتیک جلوه دهد.

  • بادبزن کاغذی

اگر کارِ تا زدن با کاغذتان خوب است، می توانید به بادبزن های کاغذی فکر کنید. با چند ورق کاغذ یا مقوا بادبزن های رنگارنگی تهیه کنید و آن ها را به دیوار بچسبانید.

با این حال، حواستان به تناسب رنگ بادبزن ها به تم اصلی دکوراسیون جشن تولد باشد!

در زیر چند نمونه جالب دیگر از تزیین و دیزاین جشن تولد را مشاهده میکنید.

منبع: اتاق
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1288

به "18 ایده خلاقانه دکوراسیون جشن تولد [ تزئین تولد ] مدرن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "18 ایده خلاقانه دکوراسیون جشن تولد [ تزئین تولد ] مدرن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید