3 شرط استراماچونی برای بازگشت به استقلال ، مرد ایتالیایی منتظر ضمانت است اطلاعیه باشگاه استقلال: مذاکره با استراماچونی برای بازگشت استراماچونی بخواهد برگردد هم نمی تواند! (فیلم)

به گزارش مجله یگانه، پس از این اتفاق باشگاه در بیانیه ای رسمی تایید کرد که می خواهد آندره آ استراماچونی را به ایران و نیمکت استقلال بازگرداند.

3 شرط استراماچونی برای بازگشت به استقلال ، مرد ایتالیایی منتظر ضمانت است اطلاعیه باشگاه استقلال: مذاکره با استراماچونی برای بازگشت استراماچونی بخواهد برگردد هم نمی تواند! (فیلم)

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

جان لوکا دی مارتزیو در گزارشی از شرایط بازگشت استراماچونی به استقلال نوشت.

به گزارش فارس، جان لوکا دی مارتزیو در گزارشی به مسئله استراماچونی و استقلال پس از فینال حذفی پرداخت.

خبرنگار مشهور ایتالیایی در وب سایت شخصی خود نوشت: پس از باخت استقلال مقابل تراکتور در فینال جام حذفی، ناراحتی بزرگی هواداران این باشگاه را فراگرفت.

او ادامه داد: پس از این اتفاق باشگاه در بیانیه ای رسمی تایید کرد که می خواهد آندره آ استراماچونی را به ایران و نیمکت استقلال بازگرداند.

او در ادامه نوشت: مدیران باشگاه استقلال هفته گذشته به رم برای صحبت با مدیربرنامه استراماچونی سفر کردند و پیشنهادی به او ارائه دادند. آندره آ استراماچونی حالا که برای سومین بار پدر شده باید تصمیم بگیرد که در این شرایط کرونایی و سختی های سفر آینده خود را رقم بزند.

دی مارتزیو البته به قانون ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی نیز اشاره نمود و گفت: البته فدارسیون فوتبال ایران در حال حاضر قانونی دارد که خارجی ها نمی توانند وارد کشور شوند مگر کسانی که در گذشته آنجا باشند به مانند استراماچونی ولی مربی سابق اینترمیلان منتظر ضمانتی از سوی استقلال است.

این خبرنگار از 3 شرط برای بازگشت حرف زد و گفت: استراماچونی با یک برنامه جدی، تایید بهترین بازیکنان و یک قرارداد منصفانه شرط برای بازگشت به استقلال گذاشته است.

دی مارتزیو در ادامه نوشت: دو طرف در حال مذاکره هستند. استراماچونی شش ماه پس از مربیگری در استقلال در دسامبر 2019 باشگاه را ترک کرد.

-

بیشتر بخوانید؛

منبع: عصر ایران
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 636

به "3 شرط استراماچونی برای بازگشت به استقلال ، مرد ایتالیایی منتظر ضمانت است اطلاعیه باشگاه استقلال: مذاکره با استراماچونی برای بازگشت استراماچونی بخواهد برگردد هم نمی تواند! (فیلم)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 شرط استراماچونی برای بازگشت به استقلال ، مرد ایتالیایی منتظر ضمانت است اطلاعیه باشگاه استقلال: مذاکره با استراماچونی برای بازگشت استراماچونی بخواهد برگردد هم نمی تواند! (فیلم)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید