کسب و کار

مطهرنیا: به رسمیت شناخته شدن برطرف محدودیت های تسلیحاتی از سوی سایر کشورها امتیاز سیاسی مهمی است

یک کارشناس مسایل بین الملل گفت: اینکه برطرف محدودیت های تسلیحاتی از سوی بعضی کشورهای مهم و تاثیرگذار در عرصه سیاسی و نیز مجامع بین المللی وفق قطعنامه 2231 به رسمیت شناخته می گردد امتیاز سیاسی مهمی است اما استفاده از این امتیاز در بافت موقعیتی کنونی با...

30 آبان 1399

چطور از اشتباهاتمان درس بگیریم ؟

به آخرین اشتباهی که مرتکب شده اید فکر کنید. آیا آن اشتباه را بار اول بود که انجام داده بودید یا تکرار یک اشتباه دیگر بود؟ چه احساسی در هنگام ارتکاب یک اشتباه دارید؟ احتمالاً موجی از وحشت، عصبانیت یا لعن و نفرین کردن خودمان ما را فرا می گیرد. شاید آن قدر...

25 آبان 1399

تقصیر شجریان نبود

سرمایه های نمادینی در حد شجریان به ندرت پیدا می شوند. آنها مایه هویت و غرور و انسجام بخشی و همچون چسب جامعه اند. کم نیستند حزب اللهی ها و اصلاح طلب ها و براندازها و بی طرف هایی که شجریان را عاشقانه گوش می کنند.

24 آبان 1399

قیمت روز گوشی موبایل در 10 مهر قیمت گوشی های شرکت اپل

خبرنگاران : قیمت گوشی های موبایل موجود در بازار، مورخ 10 مهر را مشاهده می کنید.

20 آبان 1399

کدام کسب و کار ها در ایام کرونا سود کردند؟

یک فعال حوزه کار معتقد است بحث دورکاری و ارائه آموزش های مجازی در نیمه دوم سال باید جدی گرفته و شرایط فعالیت در بستر فضای مجازی برای عمده کسب و کار ها فراهم شود.

11 آبان 1399

چرا بورس سبز پوش شد؟ ، همه اقدامات برای بازگشت شاخص، راه حل های ثبات و تعادل بازار سرمایه در بلندمدت

بورس با اظهار نظر رئیس مجلس امروز سبز پوش شد، اما تداوم این فرایند و ثبات بازار سرمایه به مولفه های زیادی بستگی دارد که باید به آن ها توجه گردد.

7 آبان 1399

برگزاری جلسه رئیس واحد تهران جنوب با دانشجویان غیرایرانی، خواجوی: دانشجویان خارجی در برنامه های فرهنگی مشارکت بیشتری داشته باشند

جلسه مجازی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با دانشجویان غیرایرانی برگزار گردید.

5 آبان 1399

سیستم های پاسخگویی تلفنی دولتی کانادا به روز نیست

دفتر بازرسان عمومی کانادا به تازگی نتایج تحقیقی را منتشر نموده که کیفیت ارائه خدمات سامانه های پاسخگویی تلفنی سه مرکز دولتی کانادا شامل اداره امور بیمه کار، اداره بازنشستگان و اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا را مورد آنالیز قرار داده است.

1 آبان 1399

شرط های اقتصاددانان برای نجات ورشکسته های کرونازده اردبیل

خبرنگاران/اردبیل ماندگاری بیش از شش ماهه کرونا در استان اردبیل، صاحبان بسیاری از کسب و کارها همچون صاحبان مجتمع های گردشگری آب گرم، تالارهای پذیرایی و مغازه های خرده فروش را عاصی نموده و آنها را در آستانه ورشکستگی و رکود عمیق قرار داده است. ...

30 مهر 1399

آنالیز نحوه حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در وزارت کشور

وزیر کشور گفت: ما در وزارت کشور به دنبال آنالیز راه های مختلف برای حمایت از واحد های تولیدی هستیم که به خاطر کرونا آسیب دیده اند.

22 مهر 1399

مایک پمپئو متحدان اروپایی را به طرفداری از حکومت ایران متهم کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا شامگاه پنج شنبه در یک کنفرانس خبری که متعاقب نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد برگزار گردید، با انتقاد شدید از متحدان اروپایی واشنگتن مدعی شد در حالی که مقامات آلمان، فرانسه و انگلیس...

19 مهر 1399

چگونه در بازی های آنلاین امنیت داشته باشیم

رئیس پلیس فتا با اشاره به حفظ امنیت کاربران در بازی های آنلاین به دلیل استفاده آن ها از اینترنت، در پاسخ به این سوال چگونه در بازی های آنلاین امنیت داشته باشیم؟ به ارائه نکات هشداری پرداخت.

10 مهر 1399

خانه داریِ پرسودِ بانک ها

همین چند روز گذشته بود که اعلام شد که یکی از بانک های بزرگ و خصولتی بیش از 1000 واحد مسکونی در تهران دارد که خالی هستند، این مسئله در شرایطی گفته شد که مقرر شده از خانه های خالی مالیات اخذ شود، تا از این طریق سوداگری در بازار مسکن کاهش باید و عرضه ها نیز افزایش...

5 مهر 1399

مصوبه افزایش تسهیلات برای نوسازی واحدهای روستایی ابلاغ شد

مصوبه افزایش سقف تسهیلات اعطایی برای نوسازی و بهسازی واحدهای مسکونی روستایی توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.

2 مهر 1399

مدرک دانشگاه از 24 میلیون تا یک میلیارد تومان!

ماجرا با یک پیامک شروع می شود؛ پیامکی با توضیح مختصر درباره دادن مدرک در همه مقاطع و رشته ها، همراه با یک شماره تلفن، بعد تماس برقرار می شود و مرد پشت تلفن می گوید برای خرید مدرک روانشناسی باید عجله کرد.

30 شهریور 1399

کافیه دستپخت خوبی داشته باشی

استارتاپ غذالند با تمرکز بر گردآوری هنر آشپزی اقوام ایرانی میخواهد با معرفی غذای قومیت ها از ترک، کُرد، بلوچ، عرب گرفته تا فارس و ترکمن بستری برای آموزش پخت انواع غذاهای ایرانی باشد .

30 شهریور 1399

وزیر خارجه انگلیس: با پامپئو درباره ایران رایزنی کردم

وزیر امور خارجه انگلیس در نشست خبری مشترک با وزیر خارجه آمریکا گفت با او درباره ایران رایزنی نموده است.

23 شهریور 1399

مهم ترین فیلم های برادران داردن؛ ستار ه های بی همتای سینمای بلژیک

برادران داردن بی تردید از مطرح ترین نام های امروز سینمای دنیا و بویژه سینمای اروپا، دو فیلم ساز اصالتا بلژیکی اند که با آثارشان نگاهی تلخ، واقع گرایانه و بعضا گزنده به شرایط اجتماعی امروز اروپا دارند.

19 شهریور 1399

سالن های سینما در دروان کرونا ترسناک نیست، 80 درصد فیلم های سینمای ایران مخاطب زیادی ندارند

شصت و نهمین قسمت از برنامه سینمایی هفت با حضور منتقدان و موضوع آنالیز شرایط سینماها در دوران کرونابامداد شنبه روی آنتن شبکه سوم سیما رفت.

18 شهریور 1399

میثم شکری ساز صاحب بزرگترین مرکز آموزش مجازی در ایران

کارآفرینی از آن دسته واژه هایی است که از ورود آن به واژه های روزمره سال های زیادی نمی گذرد. شاید اگر از یک نفر پرسیده گردد که کارآفرینی چیست و دقیقا به چه کسی کارآفرین گفته می گردد تعداد زیادی از افراد نتوانند معنی دقیق آن را شرح دهند.

15 شهریور 1399
تعداد: (107)