اخبار مجلس

دو سناریوی افزایش پرداختی های دولت ، آیا یارانه ها زیاد می شود؟

به گزارش خبرنگاران، براساس آخرین گزارش مرکز آمار ایران نرخ تورم نقطه به نقطه به 50 درصد رسیده که طی دهه های اخیر بی سابقه بوده، این در حالی است که بسیاری از خانوارها به خاطر فشارهای اقتصادی چشم به راه یارانه هستند و برخی از مشمولان نیز از دولت درخواست...

1 خرداد 1400

قالیباف: دل بستن به وعده صوری برطرف تحریم مانع به ثمر نشستن قانون لغو تحریم ها می گردد

رئیس مجلس تاکید نمود: دل بستن به برطرف صوری یا ناقص تحریم ها، مانع به ثمر نشستن قانون راهبردی برطرف تحریم ها خواهد شد.

14 اردیبهشت 1400

تاکید سنای آمریکا به ادامه حضور نظامی در افغانستان

کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا اظهار داشت که حضور نظامیان این کشور در افغانستان پس از ماه می امسال نیز ادامه خواهد یافت.

4 اردیبهشت 1400

پرسپولیس از مهاجم بی انضباط شکایت کرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با ارائه اسناد و مدارک مرتبط، از آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی و پیشین سرخپوشان به کمیته انضباطی فیفا شکایت کرد.

19 فروردین 1400

خبرنگاران دوئل سیاسی امارات و سعودی در لبنان، تلاش بن زاید برای تطمیع حریری

تهران - خبرنگاران - منابع سیاسی فاش کردند که محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی به سعد حریری نخست وزیر مامور تشکیل کابینه لبنان که اخیرا به امارات سفر کرده، یک پیشنهاد مالی و همچنین میزبانی از خانواده وی ارائه داده است.

1 فروردین 1400

بررسی طرح شفافیت آرای نمایندگان در جلسه غیر علنی مجلس

جلسه غیر علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد.

11 اسفند 1399

مناقشه بر سر تلاش یک نماینده کنگره آمریکا برای وارد کردن سلاح به مجلس

پلیس کنگره آمریکا در حال تحقیق درباره این است که آیا اندی هریس، نماینده جمهوریخواه مجلس نمایندگان برای آوردن یک اسلحه به صحن این مجلس در روز پنجشنبه تلاش کرده است یا خیر.

3 اسفند 1399

توضیحات امیری درباره همکاری دولت و مجلس در تصویب بودجه

تهران (پانا) - معاون پارلمانی رئیس جمهوری اظهار امیدواری کرد لایحه بودجه 1400 با همفکری دولت و مجلس در بازه زمانی مناسب تصویب و به تایید شورای نگهبان برسد.

17 بهمن 1399

تدوین روش های اقتصادی جدید برای توسعه تجدیدپذیرها

تهران (پانا) - رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر بیان نمود با تدوین سیاست های جدید توسعه انرژی های تجدیدپذیر و تعریف منابع اقتصادی جدید، انجام مطالعه تعرفه شناسی و اقدام های قابل توجه در زمینه انرژی های تجدیدپذیر اجرا شده است.

9 بهمن 1399

خبرنگاران رییس پلیس راه: طرح ممنوعیت تردد در ایلام تمدید شد

ایلام - خبرنگاران - رییس پلیس راه ایلام گفت: محدودیت ها و ممنوعیت های تردد وسایل نقلیه به مدت یک هفته دیگر در شهرهای قرمز و نارنجی استان بر اساس طرح جامع مدیریت هوشمند ترافیکی تمدید شد.

12 دی 1399

افسار بازار مسکن کشیده می گردد؟

طرح مالیات بر عایدی سرمایه که در راستای حذف یا کاهش دلالی در حوزه های طلا، سکه، ارز، خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته هم اکنون در کمیسیون مالی مجلس نهایی شده است.

10 دی 1399

اختلاف برداشت دستگاه های مسئول درباره شبکه ملی اطلاعات حل شد

ابوالفضل روحانی در مصاحبه با خبرنگاران بر اهمیت تصویب طرح کلان و سند معماری شبکه ملی اطلاعات به عنوان مبنای مناسبی برای سنجش پیشرفت فعالیت های شبکه ملی اطلاعات و جلوگیری از مغایرت های اعلامی در تحقق آن تاکید کرد.

7 دی 1399

شمارش معکوس برای بازگشت ایران به بازار نفت

خبرنگاران : یک کارشناس نفتی معتقد است با روی کار آمدن بایدن سیاست فشار حداکثری کنار گذاشته خواهد شد و تا یک سال دیگر فروش نفت ایران به شکل رسمی تا حدود یک میلیون بشکه افزایش خواهد یافت.

4 دی 1399

خبرنگاران منابع اینترنتی در صورت سانسور رسانه های روسی مجازات می شوند

مسکو - خبرنگاران - لایحه ای در دومای روسیه در حال آنالیز است که براساس آن منابع اینترنتی خارجی در صورت سانسور اخبار و محصولات فیلم رسانه های روسی مجازات می شوند.

29 آذر 1399

جشنواره فیلم کوتاه تهران چگونه برگزار می شود؟

سیدصادق موسوی دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران تأکید کرد که این جشنواره در شرایط فعلی عملاً برگزار نمی شود و آغاز آن از هفتم آبان ماه محدود به آغاز ورکشاپ های مجازی است.

30 آبان 1399

عبدالله: مطرح کردن دولت موقت به فرایند صلح افغانستان کمکی نمی کند

رئیس شورای عالی مصالحه افغانستان گفت که مطرح کردن مسئله ایجاد دولت موقت به عنوان یک راه چاره به فرایند صلح این کشور کمکی نمی کند.

29 آبان 1399

تعیین اعضای ناظر مجلس بر شورای برنامه ریزی و توسعه استان ها

تهران (پانا) - نایب رئیس مجلس اسامی اعضای ناظر بر شورای برنامه ریزی و توسعه استان ها را اظهار داشت.

26 آبان 1399

چرا بورس سبز پوش شد؟ ، همه اقدامات برای بازگشت شاخص، راه حل های ثبات و تعادل بازار سرمایه در بلندمدت

بورس با اظهار نظر رئیس مجلس امروز سبز پوش شد، اما تداوم این فرایند و ثبات بازار سرمایه به مولفه های زیادی بستگی دارد که باید به آن ها توجه گردد.

7 آبان 1399

تشکیل کارگروه ویژه برای شکایت به دادگاه CAS بعد از رای فیفا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره فرایند برنامه ریزی های فدراسیون پس از اعلام رای اولیه فیفا در پفراینده سرمربی سابق تیم ملی عنوان کرد: بلافاصله پس از دریافت این رای توسط وکلای پفراینده،...

19 مهر 1399

دو نرخی شدن تاکسی ها براساس مصوبه شورای چهارم انجام شد، دولت از محل اعتبارات کرونا کمک کند

رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه حمل و نقل عمومی و رانندگان این بخش جز مظلوم ترین بخشها هستند، افزود: دو نرخی شدن کرایه تاکسی ها درپی شیوع کرونا و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی با استفاده از مصوبه ای در شورای شهر...

14 مرداد 1399
تعداد: (33)