انتقاد ملی پوش سابر ایران: شرایط لیگ هر سال بدتر می گردد، همه از بلاتکلیفی ناراحتیم

به گزارش مجله یگانه، ملی پوش شمشیربازی سابر ایران گفت: دو ماه مانده تا سال تمام گردد اما خبری از برگزاری لیگ برتر نیست و واقعا همه شمشمیربازان از این اتفاق ناراحت هستند.

انتقاد ملی پوش سابر ایران: شرایط لیگ هر سال بدتر می گردد، همه از بلاتکلیفی ناراحتیم

محمد رهبری در گفت وگو با مجله یگانه درباره بلاتکلیفی لیگ برتر شمشیربازی بیان نمود: شرایط لیگ ما هر سال دارد بدتر می گردد و سال جاری دیگر به اوج خود رسیده است. از نیمه دوم سال قرار بوده لیگ برگزار گردد اما چون تیمی از حضور در لیگ شمشیربازی استقبال نکرده است، برگزاری آن هر ماه دارد عقب می افتد.

او ادامه داد: لیگ می تواند از لحاظ فنی و اقتصادی به ورزشکاران یاری کند اما متاسفانه سال جاری لیگ نداریم. البته سال های گذشته هم شرایط بهتر نبود چرا که قراردادها بسیار پایین بود در حدی که فقط پول رفت و آمد ورزشکاران تامین می شد. سال جاری هم که دیگر به اوج خود رسیده و دو ماه مانده سال تمام گردد اما خبری نیست.

رهبری با اشاره به ناراحتی شمشیربازان از بلاتکلیفی لیگ برتر تاکید نمود: این اتفاق برای همه ورزشکاران خیلی ناراحت نماینده است. چون تمام نفراتی که در سطح ایران تمرین می نمایند منتظر یک مسابقه ای هستند که خودشان را نشان دهند اما سال جاری نه قهرمانی کشور داشتیم و نه لیگ.

او در خصوص شرایط تیم ملی سابر برای حضور در جام دنیای لهستان و قطعی کردن سهمیه تیمی المپیک نیز گفت: شرایط خیلی خوب است. صبح ها بدنسازی داریم و بعد از ظهرها هم تمرینات تخصصی را پشت سر می گذاریم. هدف ورزشکاران و مربی تیم ملی این است در لهستان کار را تمام کنیم و نشان دهیم ما در بالاترین سطح دنیا قرار داریم اما متاسفانه در کشور خودمان آنقدر توجه نمی گردد که اتفاقات خوبی برای شمشمیر بازان رخ دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 224

به "انتقاد ملی پوش سابر ایران: شرایط لیگ هر سال بدتر می گردد، همه از بلاتکلیفی ناراحتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد ملی پوش سابر ایران: شرایط لیگ هر سال بدتر می گردد، همه از بلاتکلیفی ناراحتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید