بازسازی دکوراسیون آشپزخانه ، تبدیل آشپزخانه بسته به اپن

به گزارش مجله یگانه، افرادی که قصد ایجاد تغییر در چهره خانه خود را دارند مسلما یکی از اولین اقداماتی که انجام می دهند بازسازی دکوراسیون آشپزخانه است بخصوص در خانه های قدیمی احتیاج به ایجاد تغییر در این مکان نسبت به سایر اتاق های خانه لازم تر و ضروری تر بنظر می رسد. احتمالا شما هم در خانه قدیمی دوستان و آشنایان خود آشپزخانه هایی را مشاهده نموده اید که به صورت یک اتاق مستقل طراحی شده اند و از دیگر قسمت های خانه جدا افتاده اند. آشپزخانه بسته و ایزوله دیگر جایگاهی در سبک زندگی امروزی و مدرن ندارد و تقریبا تمامی آشپزخانه ها از مدل های باز و اپن در طراحی و دکوراسیون خانه استفاده می نمایند. در این مطلب به معرفی آپارتمانی کوچک در نیویورک می پردازیم که از آشپزخانه ای جدید اما بسته استفاده می کرد که بنا به خواسته مالک تبدیل به یک آشپزخانه مدرن اپن شده است.

بازسازی دکوراسیون آشپزخانه ، تبدیل آشپزخانه بسته به اپن

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

همانطور که در عکس قبل از بازسازی آشپزخانه زیر مشاهده می کنید، این آشپزخانه کاملا از سایر قسمت های خانه جدا شده بود و به صورت یک اتاق بسته و مستقل نسبت به سایر مکان های خانه قرار گرفته بود که دیگر با سبک و شیوه زندگی امروزی و مدرن به هیچ عنوان همخوانی ندارد. در نتیجه مالک تصمیم به ایجاد تغییر در دکوراسیون آشپزخانه خود گرفت و توانست مدل دکوراسیون آشپزخانه مد نظر و رویایی خود را در آپارتمان کوچکش ایجاد کند.

عکس قبل از بازسازی :

عکس بعداز بازسازی:

همانطور که در عکس های قبل و بعداز بازسازی مشاهده می کنید، کابینت های آشپزخانه هم بکل تغییر نموده اند و از رنگ سفید به رنگ خاکستری در آمده اند تا جلوه ای مدرن تر به آشپزخانه بدهند، برای اینکه هزینه بازسازی آشپزخانه کمتر گردد از کابینت های ساده و ارزان اما با فضای ذخیره سازی بیشتر نسبت به کابینت های قبلی استفاده شده است. اما بدون شک بزرگترین تغییر برادشتن دیوار بین اتاق غذاخوری و آشپزخانه بوده است. این کار فعالیت در آشپزخانه را بسیار راحت تر و سودمندتر نموده و در عین حال با ورود نور بیشتر به داخل آشپزخانه، به روشن کردن فضا و در نتیجه بزرگتر نشان داده شدن آن یاری بسیار زیادی نموده است. همچنین مشاهده می کنید که با وجود میز اپن آشپزخانه دیگر اثری از میز ناهارخوری در این فضای کوچک نیست.

عکس از مدل های دیگر:

بازسازی دکوراسیون آشپزخانه

منبع: اتاق
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 737

به "بازسازی دکوراسیون آشپزخانه ، تبدیل آشپزخانه بسته به اپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی دکوراسیون آشپزخانه ، تبدیل آشپزخانه بسته به اپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید