واکنش خانواده حمیدرضا صدر به اعلام یک خبر تلخ

به گزارش مجله یگانه، به گزارش خبرنگاران، روز گذشته عباس کمک از روزنامه نگاران سینمایی در صفحه شخصی اش، خبری را منتشر کرد که بسکمک از دوستان نزدیک و همراهان خانواده حمیدرضا صدر از آن آگاه بودند اما به دلایلی مختلف قصدی بر انتشار آن نداشتند با اعلام عمومی خبر بیماری حمیدرضا صدر، موجی از حیرت و البته اندوه در بین هواداران فوتبال و علاقه مندان سینما به وجود آمد و بنابرآنچه که امیرحسین در صفحه شخصی اش نوشته، تماس ها آنقدر زیاد است که به سختی می تواند به آن ها پاسخ بدهد.

واکنش خانواده حمیدرضا صدر به اعلام یک خبر تلخ

در عین حال متنی که امیرحسین صدر منتشر نموده، نکات جالبی در خود دارد و بخشی از آن هم گلایه آمیز است که البته خود عباس کمک در کامنت ها درباره این که چرا این خبر را منتشر نموده، پاسخی مجدد قلمی نموده است.

این یادداشت تلخی ها و واقعیت هایی را در خود دارد که با کمی دقت بر شما عیان خواهد شد، اگر چه همه ما امیدوار به بهبود بیماری و معجزه ای هستیم که شاید نه تنها در زمین فوتبال، که در زمین واقعی زندگی هم رقم بخورد. این یادداشت را بخوانید:

سال هاست با این درد و رنج زندگی می کرد. هیچگاه ترحمی را نمی پذیرفت و احتمالا اگر الان هم می فهمید اخم میکرد و سری از نارضایتی تکان می داد. چیزی که بارها شخصا به او و وظیفه اش در قبال پر مهران اشاره نموده بودم. ولی به هیجوجهی وجهی و با تواضعی که با تجربه میاید مایل نبود. اگر نمیتونی کسی رو شاد کنی، غمگینش نکن(نقل دقیق از حمید) ان هم در این روزگار مردم ما و کورونا و ….هزار کوفت دیگر.

ولی خبر اینستاگرامی امروز جناب اقای عباس کمک مانند انفجاری بود در رسانه های متفاوت و دلیلی برای بمباران ما با پیغام های محبت امیز دوست و اشنا و غریبه های دوست داشتنی و بسکمک دوستداران واقعی حمید. نمیدانم باید دستبوس ایشون باشم یا شاکی. در لحظه اول بیاد روزنامه های تابلوید افتادم و شیطنت های مطبوعاتی.بد نبود ایشان با این همه تجربه مطبوعاتی و اشنایی با مهرزاد و حمید کمی روی تصمیم خود تامل می کردند، که نکردند.

به هر حال اعلام خبر ناخوشایندی که 3 سال است خانواده و بویژه مادرم را هزار تکه نموده است اصلا ساده نیست. گویا جناب کمک، کمک نموده و باری بسیار سنگین را از روی دوش ما برداشتند. به هر حال فوتبال و فیلم و نون سنگک کار خودش را کرد!

با این متن از انجا که نمی توانم صدها پیغام را یک به یک و با دل و سر فرصت پاسخ دهم

هیم، از همه شما در گوشه و کنار با پیغام های مستقیم و غیر مستقیم خود قلبا و صمیمانه از طرف خودم و همه خانواده ام تشکر کنم. از همه خوش دلان پر مهر. نه بد دلانی که طی چند سال گذشته، بی خبر از همه چیز حمید را ازرده کردند و متهم، بی انکه بدانند او فقط به اصرار همسر و دخترش و همه ما برای مداوایی رفت تا فقط شاید کمی همه چیز را به تاخیر اندازد.روزی شاید درد دلی داشته باشیم ولی بدونید حمید عزیز ما بازی را سه هیچ اغاز نموده بود…گویا کام بک لیورپولی و معجزه استانبول فقط در زمین فوتبال است و شکست ناپذیری گاری کوپر در فیلم ها.زندگی و هیولایی که پدرم را از ما گرفت و حالا حمید، هدفش تمام و کمال نابودی و نیستی است، با زجر و درد. و این است که دل را می سوزاند. در اینجا مرگ خود نوعی رهایی است و اسودگی!

حتم دارم حمید از خوشبخت ترین هاست، در دل بسکمک جای گرفت، بی واسطه و بی توقع، بی ادا و اطوار، دوستش دارند. بی شک نیک بخت است. خوشبخت خیلی خوشبخت. از اینرو هدیه او سرمستی ابدی است.

دستبوس همه شما، هر که هستید، هر جا که هستید.

منبع: ورزش 3

آخرین اخبار ورزشی را در صفحه جامعه خبرنگاران دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1219

به "واکنش خانواده حمیدرضا صدر به اعلام یک خبر تلخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش خانواده حمیدرضا صدر به اعلام یک خبر تلخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید